THJB226M006RJN
AVX CorporationAVX Corporation
THJB226M006RJN Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: THJB226M006RJN
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 22UF 20% 6.3V SMD
Podatkovni listi: THJB226M006RJN.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije THJB226M006RJN
Številka dela THJB226M006RJN Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 22UF 20% 6.3V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 269127 pcs Podatkovni list THJB226M006RJN.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serija THJ Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1411 (3528 Metric), 1210 delovna temperatura -55°C ~ 175°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks Koda proizvajalca B
Lifetime @ Temp. - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.083" (2.10mm)
Lastnosti General Purpose Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 2.5 Ohm natančen opis 22µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 1411 (3528 Metric), 1210 2.5 Ohm
Zmogljivost 22µF