THJC336K010RJN
AVX CorporationAVX Corporation
THJC336K010RJN Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: THJC336K010RJN
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 33UF 10V 10% 2312
Podatkovni listi: THJC336K010RJN.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije THJC336K010RJN
Številka dela THJC336K010RJN Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 33UF 10V 10% 2312 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 131869 pcs Podatkovni list THJC336K010RJN.pdf
Napetost - ocenjena 10V Tip Molded
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Serija THJ Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2312 (6032 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 175°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks Koda proizvajalca C
Lifetime @ Temp. - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.110" (2.80mm)
Lastnosti General Purpose Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 1.6 Ohm natančen opis 33µF Molded Tantalum Capacitors 10V 2312 (6032 Metric) 1.6 Ohm
Zmogljivost 33µF