THJD157M006RJN
AVX CorporationAVX Corporation
THJD157M006RJN Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: THJD157M006RJN
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 150UF 6.3V 20% 2917
Podatkovni listi: THJD157M006RJN.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije THJD157M006RJN
Številka dela THJD157M006RJN Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 150UF 6.3V 20% 2917 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 72573 pcs Podatkovni list THJD157M006RJN.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija THJ Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2917 (7343 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 175°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks Koda proizvajalca D
Lifetime @ Temp. - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.122" (3.10mm)
Lastnosti General Purpose Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 900 mOhm natančen opis 150µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 2917 (7343 Metric) 900 mOhm
Zmogljivost 150µF