TLCT107M010XTA
AVX CorporationAVX Corporation
TLCT107M010XTA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TLCT107M010XTA
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 100UF 20% 10V SMD
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TLCT107M010XTA
Številka dela TLCT107M010XTA Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 100UF 20% 10V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 42764 pcs Podatkovni list
Napetost - ocenjena 10V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serija TLC Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1411 (3528 Metric), 1210 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks Koda proizvajalca T
Lifetime @ Temp. - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.047" (1.20mm)
Lastnosti General Purpose Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 1 Ohm natančen opis 100µF Molded Tantalum Capacitors 10V 1411 (3528 Metric), 1210 1 Ohm
Zmogljivost 100µF