TLJF337M006R0300
AVX CorporationAVX Corporation
TLJF337M006R0300 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TLJF337M006R0300
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 330UF 6.3V 20% 2312
Podatkovni listi: 1.TLJF337M006R0300.pdf2.TLJF337M006R0300.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TLJF337M006R0300
Številka dela TLJF337M006R0300 Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 330UF 6.3V 20% 2312 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 58958 pcs Podatkovni list 1.TLJF337M006R0300.pdf2.TLJF337M006R0300.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Serija TLJ Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 2312 (6032 Metric) Druga imena 478-5689-6
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Koda proizvajalca F Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.079" (2.00mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 300 mOhm
natančen opis 330µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 2312 (6032 Metric) 300 mOhm Zmogljivost 330µF