TLN4158M006R0100
AVX CorporationAVX Corporation
TLN4158M006R0100 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TLN4158M006R0100
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 1500UF 6.3V 20% 2924
Podatkovni listi: TLN4158M006R0100.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TLN4158M006R0100
Številka dela TLN4158M006R0100 Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 1500UF 6.3V 20% 2924 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 21236 pcs Podatkovni list TLN4158M006R0100.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - ocenjena 6.3V
Tip Molded Toleranca 1500µF
Velikost zemljišča na površini - Paket naprave za dobavitelja 4
Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.240" W (7.30mm x 6.10mm) Serija TLN, PulseCap™
RoHS Status Digi-Reel® Polarizacija 2924 (7361 Metric)
Druga imena 478-6137-6 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks Številka izdelka proizvajalca TLN4158M006R0100
Lifetime @ Temp. 100 mOhm Višina - sedež (maks.) 0.079" (2.00mm)
Lastnosti General Purpose Razširjen opis 1500µF ±20% Molded Tantalum Capacitors 6.3V 2924 (7361 Metric) 100 mOhm
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±20% Opis CAP TANT 1500UF 6.3V 20% 2924
Aplikacije -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
TLNK107M010R2500
TLNK107M010R2500
Proizvajalci: AVX Corporation
Opis: CAP TANT 100UF 10V 20% 1206
Na zalogi: 71046 pcs
Prenesi: TLNK107M010R2500.pdf
RFQ
TLN6338M004R0055
TLN6338M004R0055
Proizvajalci: AVX Corporation
Opis: CAP TANT 3300UF 4V 20% 6030
Na zalogi: 15313 pcs
Prenesi: TLN6338M004R0055.pdf
RFQ
TLNETEM
TLNETEM
Proizvajalci: Tripp Lite
Opis: ENVIRONMENTAL TEMP MONITORING SE
Na zalogi: 710 pcs
Prenesi: TLNETEM.pdf
TLN6108M010R0055
TLN6108M010R0055
Opis: CAP TANT 1000UF 10V 20% 6030