TPCH106M010R2500
AVX CorporationAVX Corporation
TPCH106M010R2500 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TPCH106M010R2500
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 10UF 10V 20% 0805
Podatkovni listi: TPCH106M010R2500.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TPCH106M010R2500
Številka dela TPCH106M010R2500 Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 10UF 10V 20% 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 51383 pcs Podatkovni list TPCH106M010R2500.pdf
Napetost - ocenjena 10V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.053" W (2.00mm x 1.35mm)
Serija TACmicrochip®, TPC Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks Koda proizvajalca H
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.039" (1.00mm)
Lastnosti General Purpose Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 2.5 Ohm @ 100kHz natančen opis 10µF Molded Tantalum Capacitors 10V 0805 (2012 Metric) 2.5 Ohm @ 100kHz
Zmogljivost 10µF