TPSC107K010S0150
AVX CorporationAVX Corporation
TPSC107K010S0150 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TPSC107K010S0150
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 100UF 10V 10% 2312
Podatkovni listi: TPSC107K010S0150.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TPSC107K010S0150
Številka dela TPSC107K010S0150 Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 100UF 10V 10% 2312 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 164462 pcs Podatkovni list TPSC107K010S0150.pdf
Napetost - ocenjena 10V Tip Molded
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Serija TPS Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2312 (6032 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks Koda proizvajalca C
Lifetime @ Temp. - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.110" (2.80mm)
Lastnosti General Purpose Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 150 mOhm natančen opis 100µF Molded Tantalum Capacitors 10V 2312 (6032 Metric) 150 mOhm
Zmogljivost 100µF