TPSC155M050R1500
AVX CorporationAVX Corporation
TPSC155M050R1500 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TPSC155M050R1500
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 1.5UF 50V 20% 2312
Podatkovni listi: TPSC155M050R1500.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TPSC155M050R1500
Številka dela TPSC155M050R1500 Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 1.5UF 50V 20% 2312 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 96715 pcs Podatkovni list TPSC155M050R1500.pdf
Napetost - ocenjena 50V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Serija TPS Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2312 (6032 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks Koda proizvajalca C
Lifetime @ Temp. - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.110" (2.80mm)
Lastnosti General Purpose Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 1.5 Ohm natančen opis 1.5µF Molded Tantalum Capacitors 50V 2312 (6032 Metric) 1.5 Ohm
Zmogljivost 1.5µF