TPSD337K006R0100
AVX CorporationAVX Corporation
TPSD337K006R0100 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TPSD337K006R0100
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 330UF 6.3V 10% 2917
Podatkovni listi: TPSD337K006R0100.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TPSD337K006R0100
Številka dela TPSD337K006R0100 Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 330UF 6.3V 10% 2917 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 140609 pcs Podatkovni list TPSD337K006R0100.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Tip Molded
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija TPS Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2917 (7343 Metric) Druga imena 478-11112-2
TPSD337K006R0100-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Koda proizvajalca D Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.122" (3.10mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 100 mOhm
natančen opis 330µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 2917 (7343 Metric) 100 mOhm Zmogljivost 330µF