TPSE477K010R0200
AVX CorporationAVX Corporation
TPSE477K010R0200 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TPSE477K010R0200
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 470UF 10V 10% 2917
Podatkovni listi: TPSE477K010R0200.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
400 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TPSE477K010R0200
Številka dela TPSE477K010R0200 Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 470UF 10V 10% 2917 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 70713 pcs Podatkovni list TPSE477K010R0200.pdf
Napetost - ocenjena 10V Tip Molded
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija TPS Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2917 (7343 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks Koda proizvajalca E
Lifetime @ Temp. - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.169" (4.30mm)
Lastnosti General Purpose Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 200 mOhm natančen opis 470µF Molded Tantalum Capacitors 10V 2917 (7343 Metric) 200 mOhm
Zmogljivost 470µF