TPSE477M010R0200
AVX CorporationAVX Corporation
TPSE477M010R0200 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TPSE477M010R0200
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 470UF 10V 20% 2917
Podatkovni listi: TPSE477M010R0200.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
400 pcs
800 pcs
1200 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TPSE477M010R0200
Številka dela TPSE477M010R0200 Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 470UF 10V 20% 2917 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 74230 pcs Podatkovni list TPSE477M010R0200.pdf
Napetost - ocenjena 10V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija TPS Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2917 (7343 Metric) Druga imena 478-9255-2
TPSE477M010R0200-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Koda proizvajalca E Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.169" (4.30mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 200 mOhm
natančen opis 470µF Molded Tantalum Capacitors 10V 2917 (7343 Metric) 200 mOhm Zmogljivost 470µF