TPSF107M016R0200
AVX CorporationAVX Corporation
TPSF107M016R0200 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TPSF107M016R0200
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 100UF 16V 20% 2312
Podatkovni listi: TPSF107M016R0200.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TPSF107M016R0200
Številka dela TPSF107M016R0200 Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 100UF 16V 20% 2312 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 105789 pcs Podatkovni list TPSF107M016R0200.pdf
Napetost - ocenjena 16V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Serija TPS Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2312 (6032 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks Koda proizvajalca F
Lifetime @ Temp. - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.079" (2.00mm)
Lastnosti General Purpose Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 200 mOhm natančen opis 100µF Molded Tantalum Capacitors 16V 2312 (6032 Metric) 200 mOhm
Zmogljivost 100µF