TPSR106M006R3000
AVX CorporationAVX Corporation
TPSR106M006R3000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TPSR106M006R3000
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 10UF 6.3V 20% 0805
Podatkovni listi: TPSR106M006R3000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TPSR106M006R3000
Številka dela TPSR106M006R3000 Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 10UF 6.3V 20% 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 330270 pcs Podatkovni list TPSR106M006R3000.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.081" L x 0.051" W (2.05mm x 1.30mm)
Serija TPS Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks Koda proizvajalca R
Lifetime @ Temp. - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.047" (1.20mm)
Lastnosti General Purpose Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 3 Ohm natančen opis 10µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 0805 (2012 Metric) 3 Ohm
Zmogljivost 10µF