TPSY686M010R0200
AVX CorporationAVX Corporation
TPSY686M010R0200 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TPSY686M010R0200
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 68UF 10V 20% 2917
Podatkovni listi: TPSY686M010R0200.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TPSY686M010R0200
Številka dela TPSY686M010R0200 Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 68UF 10V 20% 2917 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 125623 pcs Podatkovni list TPSY686M010R0200.pdf
Napetost - ocenjena 10V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija TPS Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2917 (7343 Metric) Druga imena 478-9306-2
TPSY686M010R0200-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Koda proizvajalca Y Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.079" (2.00mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 200 mOhm
natančen opis 68µF Molded Tantalum Capacitors 10V 2917 (7343 Metric) 200 mOhm Zmogljivost 68µF