TRMD337K006R0035
AVX CorporationAVX Corporation
TRMD337K006R0035 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TRMD337K006R0035
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 330UF 6.3V 10% 2917
Podatkovni listi: TRMD337K006R0035.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TRMD337K006R0035
Številka dela TRMD337K006R0035 Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 330UF 6.3V 10% 2917 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 22289 pcs Podatkovni list TRMD337K006R0035.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Tip Molded
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija TRM Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2917 (7343 Metric) Druga imena 478-6256-2
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Koda proizvajalca D Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.122" (3.10mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 35 mOhm
natančen opis 330µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 2917 (7343 Metric) 35 mOhm Zmogljivost 330µF