TWCD127K025CCYZ0000
AVX CorporationAVX Corporation
TWCD127K025CCYZ0000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TWCD127K025CCYZ0000
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 100UF 30V AXIAL
Podatkovni listi: TWCD127K025CCYZ0000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
20 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TWCD127K025CCYZ0000
Številka dela TWCD127K025CCYZ0000 Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 100UF 30V AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1709 pcs Podatkovni list TWCD127K025CCYZ0000.pdf
Napetost - ocenjena 25V Tip Hermetically Sealed
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.375" Dia x 0.766" L (9.52mm x 19.46mm)
Serija TWC-Y Ocene COTS
Pakiranje Tray Paket / primer Axial
Druga imena 478-8753 delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Koda proizvajalca D
Lifetime @ Temp. 500 Hrs @ 200°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti High Reliability Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 2.32 Ohm natančen opis 120µF Hermetically Sealed Tantalum Capacitors 25V Axial 2.32 Ohm
Zmogljivost 120µF