TWCD337K006SCYZ0000
AVX CorporationAVX Corporation
TWCD337K006SCYZ0000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TWCD337K006SCYZ0000
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 330UF 6V 10% AXIAL
Podatkovni listi: TWCD337K006SCYZ0000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TWCD337K006SCYZ0000
Številka dela TWCD337K006SCYZ0000 Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 330UF 6V 10% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1379 pcs Podatkovni list TWCD337K006SCYZ0000.pdf
Napetost - ocenjena 6V Tip Hermetically Sealed
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.375" Dia x 0.766" L (9.52mm x 19.46mm)
Serija TWC-Y Ocene COTS
Pakiranje Tray Paket / primer Axial
Druga imena 478-7759 delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Koda proizvajalca D
Lifetime @ Temp. 300 Hrs @ 200°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti High Reliability ESR (upornost ekvivalentne serije) 1.45 Ohm
natančen opis 330µF Hermetically Sealed Tantalum Capacitors 6V Axial 1.45 Ohm Zmogljivost 330µF