VC020107V101WP
AVX CorporationAVX Corporation
VC020107V101WP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VC020107V101WP
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka VARISTOR 12V 5A 0201
Podatkovni listi: VC020107V101WP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
30000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VC020107V101WP
Številka dela VC020107V101WP Proizvajalec AVX Corporation
Opis VARISTOR 12V 5A 0201 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1488174 pcs Podatkovni list VC020107V101WP.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 12V Napetost Varistorja (Min) 9.6V
Napetost Varistorja (Max) 14.4V Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0201 (0603 Metric)
Druga imena 478-6132-2 delovna temperatura -55°C ~ 125°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Surface Mount, MLCV
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 7V
Največji AC volt 5.6V Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Energija 0.02J
natančen opis 12V 5A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0201 (0603 Metric) Tok - napetost 5A
Zmogljivost @ Pogostost 100pF @ 1kHz