VE09M02750KDR
AVX CorporationAVX Corporation
AVX Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VE09M02750KDR
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka VARISTOR 430V 1.2KA DISC 9MM
Podatkovni listi: VE09M02750KDR.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije VE09M02750KDR
Številka dela VE09M02750KDR Proizvajalec AVX Corporation
Opis VARISTOR 430V 1.2KA DISC 9MM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 6034 pcs Podatkovni list VE09M02750KDR.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 430V Napetost Varistorja (Min) 387V
Napetost Varistorja (Max) 473V Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Disc 9mm
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA) Število vezij 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največje DC voltaže 350V Največji AC volt 275V
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Energija 7.4J
natančen opis 430V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 9mm Tok - napetost 1.2kA
Zmogljivost @ Pogostost 120pF @ 1kHz