VE09P01750K
AVX CorporationAVX Corporation
VE09P01750K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VE09P01750K
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka VARISTOR 270V 1.75KA DISC 9MM
Podatkovni listi: VE09P01750K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VE09P01750K
Številka dela VE09P01750K Proizvajalec AVX Corporation
Opis VARISTOR 270V 1.75KA DISC 9MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 354300 pcs Podatkovni list VE09P01750K.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 270V Napetost Varistorja (Min) 243V
Napetost Varistorja (Max) 297V Serija -
Pakiranje Bulk Paket / primer Disc 9mm
Druga imena 478-2203
VE09P01750K--
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 225V
Največji AC volt 175V Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energija 24J natančen opis 270V 1.75kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 9mm
Tok - napetost 1.75kA Zmogljivost @ Pogostost 190pF @ 1kHz