VE13P00141K
AVX CorporationAVX Corporation
AVX Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VE13P00141K
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka VARISTOR 220V 3.5KA DISC 13MM
Podatkovni listi: VE13P00141K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije VE13P00141K
Številka dela VE13P00141K Proizvajalec AVX Corporation
Opis VARISTOR 220V 3.5KA DISC 13MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4471 pcs Podatkovni list VE13P00141K.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 220V Napetost Varistorja (Min) 198V
Napetost Varistorja (Max) 242V Serija -
Pakiranje Bulk Paket / primer Disc 13mm
Druga imena 478-2194
VE13P00141K--
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 180V
Največji AC volt 140V Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energija 39J natančen opis 220V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 13mm
Tok - napetost 3.5kA Zmogljivost @ Pogostost 425pF @ 1kHz