VE17M00461K--
pregled izdelka
Številka dela: VE17M00461K--
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka VARISTOR 750V 4.5KA DISC 17MM
Podatkovni listi: VE17M00461K--.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije VE17M00461K--
Številka dela VE17M00461K-- Proizvajalec AVX Corporation
Opis VARISTOR 750V 4.5KA DISC 17MM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5087 pcs Podatkovni list VE17M00461K--.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 750V Napetost Varistorja (Min) 675V
Napetost Varistorja (Max) 825V Serija -
Pakiranje Bulk Paket / primer Disc 17mm
Druga imena VE17M00461K- delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 615V
Največji AC volt 460V Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Energija 47J natančen opis 750V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 17mm
Tok - napetost 4.5kA Zmogljivost @ Pogostost 275pF @ 1kHz