W1A2YA101KAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
AVX Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: W1A2YA101KAT2A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP ARRAY 100PF 16V NP0 0504
Podatkovni listi: W1A2YA101KAT2A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije W1A2YA101KAT2A
Številka dela W1A2YA101KAT2A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP ARRAY 100PF 16V NP0 0504 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5906 pcs Podatkovni list W1A2YA101KAT2A.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±10%
Temperaturni koeficient C0G, NP0 Velikost / dimenzija 0.054" L x 0.039" W (1.37mm x 1.00mm)
Serija IPC Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0504 (1410 Metric)
Število kondenzatorjev 2 Tip montaže Surface Mount
Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.66mm) Dielektrični material Ceramic
natančen opis 100pF Isolated Capacitor 2 Array 16V C0G, NP0 0504 (1410 Metric) Vrsta tokokroga Isolated
Zmogljivost 100pF