W1A2YD223MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
AVX Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: W1A2YD223MAT2A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP ARRAY 0.022UF 16V X5R 0504
Podatkovni listi: W1A2YD223MAT2A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije W1A2YD223MAT2A
Številka dela W1A2YD223MAT2A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP ARRAY 0.022UF 16V X5R 0504 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4629 pcs Podatkovni list W1A2YD223MAT2A.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±20%
Temperaturni koeficient X5R Velikost / dimenzija 0.054" L x 0.039" W (1.37mm x 1.00mm)
Serija IPC Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0504 (1410 Metric)
Število kondenzatorjev 2 Tip montaže Surface Mount
Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.66mm) Dielektrični material Ceramic
natančen opis 0.022µF Isolated Capacitor 2 Array 16V X5R 0504 (1410 Metric) Vrsta tokokroga Isolated
Zmogljivost 0.022µF