W2A41C102KAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
W2A41C102KAT2A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: W2A41C102KAT2A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP ARRAY 1000PF 100V X7R 0508
Podatkovni listi: 1.W2A41C102KAT2A.pdf2.W2A41C102KAT2A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije W2A41C102KAT2A
Številka dela W2A41C102KAT2A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP ARRAY 1000PF 100V X7R 0508 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 294704 pcs Podatkovni list 1.W2A41C102KAT2A.pdf2.W2A41C102KAT2A.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±10%
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.051" L x 0.083" W (1.30mm x 2.10mm)
Serija IPC Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0508 (1220 Metric)
Število kondenzatorjev 4 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.037" (0.94mm)
Dielektrični material Ceramic natančen opis 1000pF Isolated Capacitor 4 Array 100V X7R 0508 (1220 Metric)
Vrsta tokokroga Isolated Zmogljivost 1000pF