W2A4YA180KAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
W2A4YA180KAT2A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: W2A4YA180KAT2A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP ARRAY 18PF 16V NP0 0508
Podatkovni listi: 1.W2A4YA180KAT2A.pdf2.W2A4YA180KAT2A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije W2A4YA180KAT2A
Številka dela W2A4YA180KAT2A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP ARRAY 18PF 16V NP0 0508 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5820 pcs Podatkovni list 1.W2A4YA180KAT2A.pdf2.W2A4YA180KAT2A.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±10%
Temperaturni koeficient C0G, NP0 Velikost / dimenzija 0.051" L x 0.083" W (1.30mm x 2.10mm)
Serija IPC Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0508 (1220 Metric)
Število kondenzatorjev 4 Tip montaže Surface Mount
Višina - sedež (maks.) 0.037" (0.94mm) Dielektrični material Ceramic
natančen opis 18pF Isolated Capacitor 4 Array 16V C0G, NP0 0508 (1220 Metric) Vrsta tokokroga Isolated
Zmogljivost 18pF