W2A4YD104MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
W2A4YD104MAT2A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: W2A4YD104MAT2A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP ARRAY 0.1UF 16V X5R 0508
Podatkovni listi: 1.W2A4YD104MAT2A.pdf2.W2A4YD104MAT2A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije W2A4YD104MAT2A
Številka dela W2A4YD104MAT2A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP ARRAY 0.1UF 16V X5R 0508 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 428255 pcs Podatkovni list 1.W2A4YD104MAT2A.pdf2.W2A4YD104MAT2A.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±20%
Temperaturni koeficient X5R Velikost / dimenzija 0.051" L x 0.083" W (1.30mm x 2.10mm)
Serija IPC Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0508 (1220 Metric)
Število kondenzatorjev 4 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.037" (0.94mm)
Dielektrični material Ceramic natančen opis 0.1µF Isolated Capacitor 4 Array 16V X5R 0508 (1220 Metric)
Vrsta tokokroga Isolated Zmogljivost 0.1µF