W3A4YA101JAT2F
AVX CorporationAVX Corporation
W3A4YA101JAT2F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: W3A4YA101JAT2F
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP ARRAY 100PF 16V NP0 0612
Podatkovni listi: 1.W3A4YA101JAT2F.pdf2.W3A4YA101JAT2F.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije W3A4YA101JAT2F
Številka dela W3A4YA101JAT2F Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP ARRAY 100PF 16V NP0 0612 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5781 pcs Podatkovni list 1.W3A4YA101JAT2F.pdf2.W3A4YA101JAT2F.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient C0G, NP0 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Serija IPC Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0612 (1632 Metric)
Število kondenzatorjev 4 Tip montaže Surface Mount
Višina - sedež (maks.) 0.053" (1.35mm) Dielektrični material Ceramic
natančen opis 100pF Isolated Capacitor 4 Array 16V C0G, NP0 0612 (1632 Metric) Vrsta tokokroga Isolated
Zmogljivost 100pF