W3A4ZC223MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
W3A4ZC223MAT2A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: W3A4ZC223MAT2A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP ARRAY 0.022UF 10V X7R 0612
Podatkovni listi: 1.W3A4ZC223MAT2A.pdf2.W3A4ZC223MAT2A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
8000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije W3A4ZC223MAT2A
Številka dela W3A4ZC223MAT2A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP ARRAY 0.022UF 10V X7R 0612 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 576118 pcs Podatkovni list 1.W3A4ZC223MAT2A.pdf2.W3A4ZC223MAT2A.pdf
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±20%
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Serija IPC Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0612 (1632 Metric)
Število kondenzatorjev 4 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.053" (1.35mm)
Dielektrični material Ceramic natančen opis 0.022µF Isolated Capacitor 4 Array 10V X7R 0612 (1632 Metric)
Vrsta tokokroga Isolated Zmogljivost 0.022µF