W3L1ZC684MAT1A
AVX CorporationAVX Corporation
W3L1ZC684MAT1A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: W3L1ZC684MAT1A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 0.68UF 10V X7R 0612
Podatkovni listi: 1.W3L1ZC684MAT1A.pdf2.W3L1ZC684MAT1A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije W3L1ZC684MAT1A
Številka dela W3L1ZC684MAT1A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 0.68UF 10V X7R 0612 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 104250 pcs Podatkovni list 1.W3L1ZC684MAT1A.pdf2.W3L1ZC684MAT1A.pdf
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.037" (0.95mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm) Serija IDC
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0612 (1632 Metric) Druga imena 478-2333-2
W3L1ZC684MAT1V
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Low ESL (Multi-Terminal) natančen opis 0.68µF ±20% 10V Ceramic Capacitor X7R 0612 (1632 Metric)
Zmogljivost 0.68µF Aplikacije Bypass, Decoupling