532802B02500G
Aavid ThermalloyAavid Thermalloy
Aavid Thermalloy
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 532802B02500G
Proizvajalec / znamka: Aavid Thermalloy
Opis izdelka BOARD LEVEL HEAT SINK
Podatkovni listi: 1.532802B02500G.pdf2.532802B02500G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 532802B02500G
Številka dela 532802B02500G Proizvajalec Aavid Thermalloy
Opis BOARD LEVEL HEAT SINK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 52015 pcs Podatkovni list 1.532802B02500G.pdf2.532802B02500G.pdf
Premer 1.650" (41.91mm) Tip Board Level, Vertical
Toplotna upornost @ Naravna 4.20°C/W Toplotna upornost @ Prisilni pretok zraka 2.00°C/W @ 200 LFM
Oblika Rectangular, Fins Serija -
Izguba moči @ Temperaturni vzpon 6.0W @ 30°C Paket ohlajen TO-220
Druga imena 041701 Dokončaj materiala Black Anodized
Material Aluminum Proizvajalec Standardni čas vodenja 7 Weeks
Dolžina 2.500" (63.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina izklopne baze (višina fin) 1.000" (25.40mm) Premer -
natančen opis Heat Sink TO-220 Aluminum 6.0W @ 30°C Board Level, Vertical Metoda pritrditve Bolt On and PC Pin
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: BOX PIN HDR ASSY R/A SEALED
Na zalogi: 387 pcs
Prenesi: 532795-3.pdf
RFQ
5328
Proizvajalci: Greenlee Communications
Opis: PLUG REPLACEMENT (G2090)
Na zalogi: 11671 pcs
Prenesi:
RFQ
Opis: HDI JACKSCREW KIT
Na zalogi: 5449 pcs
Prenesi: 532805-3.pdf
Opis: HDI GUIDE PIN
Opis: CONN RCPT 105POS 3ROW .100 VERT
Na zalogi: 436 pcs
Na zalogi: 344 pcs
Opis: HDI JACKSCREW KIT
Na zalogi: 706 pcs
Opis: SS JACKSCREW PASSIVATED
Opis: CONN GUIDE PIN FOR HDI, TBC 3PCS
Opis: HDI JACKSCREW TIP
Opis: HDI GUIDE PIN KIT
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika