ABDFTCXO-12.800MHZ-L-2-CT
Abracon CorporationAbracon Corporation
ABDFTCXO-12.800MHZ-L-2-CT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ABDFTCXO-12.800MHZ-L-2-CT
Proizvajalec / znamka: Abracon Corporation
Opis izdelka OSC TCXO 12.8000MHZ LVCMOS SMD
Podatkovni listi: 1.ABDFTCXO-12.800MHZ-L-2-CT.pdf2.ABDFTCXO-12.800MHZ-L-2-CT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ABDFTCXO-12.800MHZ-L-2-CT
Številka dela ABDFTCXO-12.800MHZ-L-2-CT Proizvajalec Abracon Corporation
Opis OSC TCXO 12.8000MHZ LVCMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba 3.3V Tip TCXO
Velikost / dimenzija 0.559" L x 0.360" W (14.20mm x 9.15mm) Serija ABDFTCXO
Ocene - Pakiranje Strip
Paket / primer 14-SMD, No Lead Izhod LVCMOS
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.122" (3.10mm)
Funkcija - Stabilnost frekvence ±280ppb
Pogostost 12.8MHz natančen opis 12.8MHz TCXO LVCMOS Oscillator 3.3V 14-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 20mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) -