AFC10.7MS30-A
AFC10.7MS30-A
Proizvajalci: Abracon Corporation
Opis: 10.7 MHZ CERAMIC FILTER
Na zalogi: 4611 pcs
Prenesi: AFC10.7MS30-A.pdf
RFQ
AFC105M50B12B-F
AFC105M50B12B-F
Proizvajalci: Cornell Dubilier Electronics
Opis: CAP ALUM 1UF 20% 50V SMD