AIAC-1812-R10J-T
Abracon CorporationAbracon Corporation
AIAC-1812-R10J-T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AIAC-1812-R10J-T
Proizvajalec / znamka: Abracon Corporation
Opis izdelka FIXED IND 100NH 2.5A 10 MOHM SMD
Podatkovni listi: 1.AIAC-1812-R10J-T.pdf2.AIAC-1812-R10J-T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AIAC-1812-R10J-T
Številka dela AIAC-1812-R10J-T Proizvajalec Abracon Corporation
Opis FIXED IND 100NH 2.5A 10 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 252421 pcs Podatkovni list 1.AIAC-1812-R10J-T.pdf2.AIAC-1812-R10J-T.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.185" L x 0.138" W (4.70mm x 3.50mm)
Ščitenje Unshielded Serija AIAC-1812
Ocene - Q @ Frek 100 @ 150MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 535-11998-2
AIAC1812R10JT
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Air Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 150MHz
Induktivnost 100nH Višina - sedež (maks.) 0.146" (3.70mm)
Frekvenca - Samozadostna 1.2GHz natančen opis 100nH Unshielded Wirewound Inductor 2.5A 10 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 10 mOhm Max Trenutna ocena 2.5A