AIAC-4125C-R538J-T
Abracon CorporationAbracon Corporation
AIAC-4125C-R538J-T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AIAC-4125C-R538J-T
Proizvajalec / znamka: Abracon Corporation
Opis izdelka FIXED IND 538NH 2A 42 MOHM SMD
Podatkovni listi: AIAC-4125C-R538J-T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AIAC-4125C-R538J-T
Številka dela AIAC-4125C-R538J-T Proizvajalec Abracon Corporation
Opis FIXED IND 538NH 2A 42 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 150415 pcs Podatkovni list AIAC-4125C-R538J-T.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.354" L x 0.173" W (9.00mm x 4.40mm)
Ščitenje Unshielded Serija AIAC-4125C
Ocene - Q @ Frek 100 @ 50MHz
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 535-12016-1 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Air Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 50MHz
Induktivnost 538nH Višina - sedež (maks.) 0.197" (5.00mm)
Frekvenca - Samozadostna 400MHz natančen opis 538nH Unshielded Wirewound Inductor 2A 42 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 42 mOhm Max Trenutna ocena 2A