AIAP-01-331K-T
Abracon CorporationAbracon Corporation
AIAP-01-331K-T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AIAP-01-331K-T
Proizvajalec / znamka: Abracon Corporation
Opis izdelka FIXED IND 330UH 290MA 2.4 OHM TH
Podatkovni listi: 1.AIAP-01-331K-T.pdf2.AIAP-01-331K-T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AIAP-01-331K-T
Številka dela AIAP-01-331K-T Proizvajalec Abracon Corporation
Opis FIXED IND 330UH 290MA 2.4 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 388416 pcs Podatkovni list 1.AIAP-01-331K-T.pdf2.AIAP-01-331K-T.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.130" Dia x 0.360" L (3.30mm x 9.14mm)
Ščitenje Unshielded Serija AIAP-01
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer Axial
Druga imena AIAP-01-331-K-TCT
AIAP-01-331-K-TCT-ND
AIAP-01-331K-TCT
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 330µH Višina - sedež (maks.) -
Frekvenca - Samozadostna 1.9MHz natančen opis 330µH Unshielded Wirewound Inductor 290mA 2.4 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 2.4 Ohm Max Trenutna ocena 290mA