AIAP-03-680K
Abracon CorporationAbracon Corporation
AIAP-03-680K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AIAP-03-680K
Proizvajalec / znamka: Abracon Corporation
Opis izdelka FIXED IND 68UH 3.31A 47 MOHM TH
Podatkovni listi: 1.AIAP-03-680K.pdf2.AIAP-03-680K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AIAP-03-680K
Številka dela AIAP-03-680K Proizvajalec Abracon Corporation
Opis FIXED IND 68UH 3.31A 47 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 106820 pcs Podatkovni list 1.AIAP-03-680K.pdf2.AIAP-03-680K.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.449" Dia x 0.902" L (11.40mm x 22.90mm)
Ščitenje Unshielded Serija AIAP-03
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial
Druga imena AIAP-03-680-K
AIAP-03-680-K-ND
AIAP03680K
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 68µH Višina - sedež (maks.) -
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 68µH Unshielded Wirewound Inductor 3.31A 47 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 47 mOhm Max Trenutna ocena 3.31A