AIMC-0603-R18J-T
Abracon CorporationAbracon Corporation
AIMC-0603-R18J-T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AIMC-0603-R18J-T
Proizvajalec / znamka: Abracon Corporation
Opis izdelka FIXED IND 180NH 300MA 1.8 OHM
Podatkovni listi: 1.AIMC-0603-R18J-T.pdf2.AIMC-0603-R18J-T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
8000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AIMC-0603-R18J-T
Številka dela AIMC-0603-R18J-T Proizvajalec Abracon Corporation
Opis FIXED IND 180NH 300MA 1.8 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1753435 pcs Podatkovni list 1.AIMC-0603-R18J-T.pdf2.AIMC-0603-R18J-T.pdf
Tip Multilayer Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja 0603 (1608 Metric) Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Ščitenje Unshielded Serija AIMC-0603
Ocene - Q @ Frek 8 @ 50MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0603 (1608 Metric)
Druga imena 535-11552-2
AIMC-0603-R18J-T-ND
AIMC0603R18JT
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ceramic Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 50MHz
Induktivnost 180nH Višina - sedež (maks.) 0.037" (0.95mm)
Frekvenca - Samozadostna 400MHz natančen opis 180nH Unshielded Multilayer Inductor 300mA 1.8 Ohm Max 0603 (1608 Metric)
DC Resistance (DCR) 1.8 Ohm Max Trenutna ocena 300mA