AIML-0805-R068K-T
Abracon CorporationAbracon Corporation
AIML-0805-R068K-T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AIML-0805-R068K-T
Proizvajalec / znamka: Abracon Corporation
Opis izdelka FIXED IND 68NH 300MA 200 MOHM
Podatkovni listi: 1.AIML-0805-R068K-T.pdf2.AIML-0805-R068K-T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
8000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AIML-0805-R068K-T
Številka dela AIML-0805-R068K-T Proizvajalec Abracon Corporation
Opis FIXED IND 68NH 300MA 200 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1618870 pcs Podatkovni list 1.AIML-0805-R068K-T.pdf2.AIML-0805-R068K-T.pdf
Tip Multilayer Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja 0805 (2012 Metric) Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Ščitenje Shielded Serija AIML-0805
Ocene - Q @ Frek 15 @ 50MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0805 (2012 Metric)
Druga imena 535-11643-2
AIML-0805-R068K-T-ND
AIML0805R068KT
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 50MHz
Induktivnost 68nH Višina - sedež (maks.) 0.041" (1.05mm)
Frekvenca - Samozadostna 280MHz natančen opis 68nH Shielded Multilayer Inductor 300mA 200 mOhm Max 0805 (2012 Metric)
DC Resistance (DCR) 200 mOhm Max Trenutna ocena 300mA