AISC-0603F-220J-T
Abracon CorporationAbracon Corporation
AISC-0603F-220J-T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AISC-0603F-220J-T
Proizvajalec / znamka: Abracon Corporation
Opis izdelka FIXED IND 22UH 70MA 11.4 OHM SMD
Podatkovni listi: 1.AISC-0603F-220J-T.pdf2.AISC-0603F-220J-T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AISC-0603F-220J-T
Številka dela AISC-0603F-220J-T Proizvajalec Abracon Corporation
Opis FIXED IND 22UH 70MA 11.4 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 432083 pcs Podatkovni list 1.AISC-0603F-220J-T.pdf2.AISC-0603F-220J-T.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja 0603 (1608 Metric) Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.039" W (1.60mm x 1.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija AISC-0603F
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0603 (1608 Metric)
Druga imena 535-12540-2
AISC-0603F-220J-T-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz
Induktivnost 22µH Višina - sedež (maks.) 0.047" (1.20mm)
Frekvenca - Samozadostna 20MHz natančen opis 22µH Unshielded Wirewound Inductor 70mA 11.4 Ohm Max 0603 (1608 Metric)
DC Resistance (DCR) 11.4 Ohm Max Trenutna ocena 70mA