AISC-0603F-7R8J-T
Abracon CorporationAbracon Corporation
AISC-0603F-7R8J-T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AISC-0603F-7R8J-T
Proizvajalec / znamka: Abracon Corporation
Opis izdelka FIXED IND 7.8UH 120MA 4.4 OHM
Podatkovni listi: 1.AISC-0603F-7R8J-T.pdf2.AISC-0603F-7R8J-T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AISC-0603F-7R8J-T
Številka dela AISC-0603F-7R8J-T Proizvajalec Abracon Corporation
Opis FIXED IND 7.8UH 120MA 4.4 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 407239 pcs Podatkovni list 1.AISC-0603F-7R8J-T.pdf2.AISC-0603F-7R8J-T.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja 0603 (1608 Metric) Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.039" W (1.60mm x 1.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija AISC-0603F
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0603 (1608 Metric)
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 7.8µH
Višina - sedež (maks.) 0.047" (1.20mm) Frekvenca - Samozadostna 40MHz
natančen opis 7.8µH Unshielded Wirewound Inductor 120mA 4.4 Ohm Max 0603 (1608 Metric) DC Resistance (DCR) 4.4 Ohm Max
Trenutna ocena 120mA Tok - nasičenost -