AISC-0805F-2R2G-T
Abracon CorporationAbracon Corporation
AISC-0805F-2R2G-T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AISC-0805F-2R2G-T
Proizvajalec / znamka: Abracon Corporation
Opis izdelka FIXED IND 2.2UH 100MA 2.5 OHM
Podatkovni listi: 1.AISC-0805F-2R2G-T.pdf2.AISC-0805F-2R2G-T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AISC-0805F-2R2G-T
Številka dela AISC-0805F-2R2G-T Proizvajalec Abracon Corporation
Opis FIXED IND 2.2UH 100MA 2.5 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 702892 pcs Podatkovni list 1.AISC-0805F-2R2G-T.pdf2.AISC-0805F-2R2G-T.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja 0805 Velikost / dimenzija 0.090" L x 0.068" W (2.29mm x 1.73mm)
Ščitenje Unshielded Serija AISC-0805F
Ocene - Q @ Frek 10 @ 50MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0805 (2012 Metric)
Druga imena AISC-0805F-2R2G-TTR
AISC0805F2R2GT
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz
Induktivnost 2.2µH Višina - sedež (maks.) 0.061" (1.55mm)
Frekvenca - Samozadostna 200MHz natančen opis 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 100mA 2.5 Ohm Max 0805 (2012 Metric)
DC Resistance (DCR) 2.5 Ohm Max Trenutna ocena 100mA