AISC-1008F-8R2J-T
Abracon CorporationAbracon Corporation
AISC-1008F-8R2J-T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AISC-1008F-8R2J-T
Proizvajalec / znamka: Abracon Corporation
Opis izdelka FIXED IND 8.2UH 330MA 3.3 OHM
Podatkovni listi: 1.AISC-1008F-8R2J-T.pdf2.AISC-1008F-8R2J-T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AISC-1008F-8R2J-T
Številka dela AISC-1008F-8R2J-T Proizvajalec Abracon Corporation
Opis FIXED IND 8.2UH 330MA 3.3 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 294297 pcs Podatkovni list 1.AISC-1008F-8R2J-T.pdf2.AISC-1008F-8R2J-T.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja 1008 (2520 Metric) Velikost / dimenzija 0.115" L x 0.110" W (2.92mm x 2.79mm)
Ščitenje Unshielded Serija AISC-1008F
Ocene - Q @ Frek 20 @ 7.9MHz
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 1008 (2520 Metric)
Druga imena 535-10576-1 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 8.2µH
Višina - sedež (maks.) 0.090" (2.29mm) Frekvenca - Samozadostna 40MHz
natančen opis 8.2µH Unshielded Wirewound Inductor 330mA 3.3 Ohm Max 1008 (2520 Metric) DC Resistance (DCR) 3.3 Ohm Max
Trenutna ocena 330mA Tok - nasičenost -