AISC-1008HQ-R10J-T
Abracon CorporationAbracon Corporation
AISC-1008HQ-R10J-T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AISC-1008HQ-R10J-T
Proizvajalec / znamka: Abracon Corporation
Opis izdelka FIXED IND 100NH 1A 160 MOHM SMD
Podatkovni listi: 1.AISC-1008HQ-R10J-T.pdf2.AISC-1008HQ-R10J-T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AISC-1008HQ-R10J-T
Številka dela AISC-1008HQ-R10J-T Proizvajalec Abracon Corporation
Opis FIXED IND 100NH 1A 160 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 681895 pcs Podatkovni list 1.AISC-1008HQ-R10J-T.pdf2.AISC-1008HQ-R10J-T.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja 1008 (2520 Metric) Velikost / dimenzija 0.102" L x 0.083" W (2.60mm x 2.10mm)
Ščitenje Unshielded Serija AISC-1008HQ
Ocene - Q @ Frek 62 @ 350MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1008 (2520 Metric)
Druga imena 535-12247-2 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ceramic Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 50MHz
Induktivnost 100nH Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.90mm)
Frekvenca - Samozadostna 820MHz natančen opis 100nH Unshielded Wirewound Inductor 1A 160 mOhm Max 1008 (2520 Metric)
DC Resistance (DCR) 160 mOhm Max Trenutna ocena 1A