AISC-1206-R12J-T
Abracon CorporationAbracon Corporation
AISC-1206-R12J-T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AISC-1206-R12J-T
Proizvajalec / znamka: Abracon Corporation
Opis izdelka FIXED IND 120NH 800MA 300 MOHM
Podatkovni listi: 1.AISC-1206-R12J-T.pdf2.AISC-1206-R12J-T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AISC-1206-R12J-T
Številka dela AISC-1206-R12J-T Proizvajalec Abracon Corporation
Opis FIXED IND 120NH 800MA 300 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 316401 pcs Podatkovni list 1.AISC-1206-R12J-T.pdf2.AISC-1206-R12J-T.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.140" L x 0.085" W (3.56mm x 2.16mm)
Ščitenje Unshielded Serija AISC-1206
Ocene - Q @ Frek 60 @ 300MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 535-12418-2 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ceramic Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100MHz
Induktivnost 120nH Višina - sedež (maks.) 0.060" (1.52mm)
Frekvenca - Samozadostna 1.1GHz natančen opis 120nH Unshielded Wirewound Inductor 800mA 300 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 300 mOhm Max Trenutna ocena 800mA