AISC-1210HS-2R2K-T2
Abracon CorporationAbracon Corporation
AISC-1210HS-2R2K-T2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AISC-1210HS-2R2K-T2
Proizvajalec / znamka: Abracon Corporation
Opis izdelka FIXED IND 2.2UH 800MA 500 MOHM
Podatkovni listi: 1.AISC-1210HS-2R2K-T2.pdf2.AISC-1210HS-2R2K-T2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AISC-1210HS-2R2K-T2
Številka dela AISC-1210HS-2R2K-T2 Proizvajalec Abracon Corporation
Opis FIXED IND 2.2UH 800MA 500 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 517081 pcs Podatkovni list 1.AISC-1210HS-2R2K-T2.pdf2.AISC-1210HS-2R2K-T2.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja 1210 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Ščitenje Unshielded Serija AISC-1210HS
Ocene - Q @ Frek 10 @ 1MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1210 (3225 Metric)
Druga imena AISC-1210HS-2R2K-T2TR
AISC1210HS2R2KT2
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 2.2µH Višina - sedež (maks.) 0.051" (1.30mm)
Frekvenca - Samozadostna 150MHz natančen opis 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 800mA 500 mOhm Max 1210 (3225 Metric)
DC Resistance (DCR) 500 mOhm Max Trenutna ocena 800mA
Tok - nasičenost 850mA