AIUR-15-821K
Abracon CorporationAbracon Corporation
AIUR-15-821K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AIUR-15-821K
Proizvajalec / znamka: Abracon Corporation
Opis izdelka FIXED IND 820UH 1.1A 630 MOHM TH
Podatkovni listi: 1.AIUR-15-821K.pdf2.AIUR-15-821K.pdf3.AIUR-15-821K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
120 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AIUR-15-821K
Številka dela AIUR-15-821K Proizvajalec Abracon Corporation
Opis FIXED IND 820UH 1.1A 630 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 55873 pcs Podatkovni list 1.AIUR-15-821K.pdf2.AIUR-15-821K.pdf3.AIUR-15-821K.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja Radial Lead Velikost / dimenzija 0.709" Dia (18.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija AIUR-15
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
delovna temperatura -25°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 820µH
Višina - sedež (maks.) 0.787" (20.00mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 820µH Unshielded Wirewound Inductor 1.1A 630 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 630 mOhm Max
Trenutna ocena 1.1A Tok - nasičenost -