AMJMAGB-90.0000T3
Abracon CorporationAbracon Corporation
Abracon Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AMJMAGB-90.0000T3
Proizvajalec / znamka: Abracon Corporation
Opis izdelka OSC MEMS XO 90.0000MHZ ST
Podatkovni listi: AMJMAGB-90.0000T3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AMJMAGB-90.0000T3
Številka dela AMJMAGB-90.0000T3 Proizvajalec Abracon Corporation
Opis OSC MEMS XO 90.0000MHZ ST Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 74994 pcs Podatkovni list AMJMAGB-90.0000T3.pdf
Serija * Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
natančen opis Oscillator
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
AMJMAGB-84.0000
AMJMAGB-84.0000
Proizvajalci: Abracon Corporation
Opis: OSC MEMS XO 84.0000MHZ ST
Na zalogi: 67160 pcs
Prenesi: AMJMAGB-84.0000.pdf
RFQ
AMJMAGK-100.0000T
AMJMAGK-100.0000T
Opis: OSC MEMS XO 100.0000MHZ OE
Na zalogi: 67530 pcs
Prenesi: AMJMAGK-100.0000T.pdf
RFQ
Opis: OSC MEMS XO 90.0000MHZ ST