AMPDGFI-A13T
Abracon CorporationAbracon Corporation
Abracon Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AMPDGFI-A13T
Proizvajalec / znamka: Abracon Corporation
Opis izdelka OSC MEMS XO DUAL OUTPUT
Podatkovni listi: AMPDGFI-A13T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AMPDGFI-A13T
Številka dela AMPDGFI-A13T Proizvajalec Abracon Corporation
Opis OSC MEMS XO DUAL OUTPUT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 61318 pcs Podatkovni list AMPDGFI-A13T.pdf
Napetost - oskrba 1.71 V ~ 3.63 V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm) Serija AMPD
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 4-VFLGA
Izhod - Druga imena 535-14643-2
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Višina 0.035" (0.89mm) Funkcija -
Stabilnost frekvence ±25ppm Frekvenca - izhod 4 -
Frekvenca - izhod 3 - Frekvenca - izhod 2 -
Frekvenca - izhod 1 6.1298496MHz, 6.16791MHz natančen opis XO (Standard) Pin Configurable Oscillator 1.71 V ~ 3.63 V 4-VFLGA
Tok - Supply (Max) 1.3mA (Typ) Osnovni resonator MEMS